زمان آغاز فرآیند انتخابات شورای صنفی

آبان ۱۹, ۱۳۹۵
14 بازدید

قابل توجه دانشجویان گرامی دانشگاه گرمسار : پیرو اطلاعیه مورخ ۹۵/۸/۱۶ در رابطه با انتخابات انجمن صنفی دانشگاه، بدینوسیله به اطلاع می رساند که فرآیند انتخابات مذکور از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۸/۲۰ آغاز، و تا ساعت ۲۰ همانروز ادامه خواهد داشت. دانشجویان گرامی می توانند جهت رأی دادن، با مراجعه به صفحه […]

قابل توجه دانشجویان گرامی دانشگاه گرمسار :

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۵/۸/۱۶ در رابطه با انتخابات انجمن صنفی دانشگاه، بدینوسیله به اطلاع می رساند که فرآیند انتخابات مذکور از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۸/۲۰ آغاز، و تا ساعت ۲۰ همانروز ادامه خواهد داشت.

دانشجویان گرامی می توانند جهت رأی دادن، با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه آموزشی دانشگاه نسبت به انتخاب حداکثر ۷ نفر از میان ۱۷ داوطلب اعلام شده اقدام نمایند.(آقای علی رحمانی انصراف خود را از داوطلبی رسماً اعلام نموده اند)

لازم به ذکر است که هر کدام از دانشجویان می بایست به حداکثر ۷ نفر از میان ۱۷ داوطلب رأی دهد. در غیر اینصورت رأی ایشان به طور کامل باطل خواهد شد.

ضمناً، در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در سامانه، می توانید مراتب را از طریق شماره تلفن ۰۹۱۷۷۵۱۷۶۰۳ به آقای مسعود پدرام پور (ناظر انتخابات) اعلام نمائید.