نشست علمی نمایندگان انجمن های علمی دانشجویی و مرکز رشد گرمسار

دی ۸, ۱۳۹۷
27 بازدید

روز دوشنبه مورخ ۹۷/۹/۲۶ نشستی با حضور نمایندگان انجمن­های علمی دانشجویی مهندسی نفت، معماری، عمران ، صنایع و SPE دانشگاه گرمسار و مدیر مرکز رشد شهرستان برگزار گردید. در این جلسه که معاون آموزشی و پژوهشی، مدیر پژوهش، مدیران گروه­های آموزشی و نمایندگان انجمن­های علمی دانشجویی حضور داشتند،جناب آقای مهندس شارق مدیر مرکز رشد شهرستان در خصوص امکانات […]

روز دوشنبه مورخ ۹۷/۹/۲۶ نشستی با حضور نمایندگان انجمن­های علمی دانشجویی مهندسی نفت، معماری، عمران ، صنایع و SPE دانشگاه گرمسار و مدیر مرکز رشد شهرستان برگزار گردید. در این جلسه که معاون آموزشی و پژوهشی، مدیر پژوهش، مدیران گروه­های آموزشی و نمایندگان انجمن­های علمی دانشجویی حضور داشتند،جناب آقای مهندس شارق مدیر مرکز رشد شهرستان در خصوص امکانات مرکز رشد و پارک­های علم و فناوری و نحوه ارتباط آنها با انجمن­های علمی و همچنین چگونگی ایجاد تعامل میان پژوهشگران و صنعت، توضیحاتی ارائه دادند. در نهایت مقرر گردید با ادامه این نشست­ها، زمینه شکل­گیری شرکت­های دانش بنیان و ارتباط بیشتر بین دانشگاه و مراکز رشد فراهم گردد.

خدمات مراکز رشد علم و فناوری عبارتند از: در اختیار قرار دادن فضا جهت استقرار، سالن همایش و اتاق جلسات، اطلاع رسانی، اینترنت، خدمات سخت افزاری و نرم افزارهای رایانه­ای، وب­سایت، کتابخانه، کارگاه­های تخصصی و آموزش و ارائه تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال برای طرح های نوآورانه مبتنی بر بازار و کارگزار ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت­های دانش بنیان و نظارت بر اجرا.

نمایندگان انجمن­های علمی دانشجویی حاضر در جلسه:

عرفان رحمتی گرکانی: انجمن علمی عمران

کاوه فرامرزی، امین اصغریان: انجمن علمی نفت

پریوش مایلی، سارا گودرزی: انجمن علمی صنایع

آرین صادق تهرانی: انجمن علمی معماری

سعید هاشم­زاده : انجمن علمی  SPE

۲۰۱۸۱۲۱۷_۱۲۵۳۰۵   ۲۰۱۸۱۲۱۷_۱۲۵۴۱۷

۲۰۱۸۱۲۱۷_۱۲۵۳۵۶