نحوه توزیع وعده های غذایی افطار و سحری در ماه مبارک رمضان

اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷
26 بازدید

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند: در ایام ماه مبارک رمضان همچون سالهای گذشته وعده های غذایی «افطار» و «سحری روز بعد» به طور همزمان توزیع می‌گردد. محل توزیع وعده های غذایی فوق الذکر برای کلیه دانشجویان پسر و نیز دانشجویان دختری که ساکن خوابگاه نیستند، ساختمان مرکزی دانشگاه واقع در بلوار شهید بهشتی […]

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند:

در ایام ماه مبارک رمضان همچون سالهای گذشته وعده های غذایی «افطار» و «سحری روز بعد» به طور همزمان توزیع می‌گردد.

محل توزیع وعده های غذایی فوق الذکر برای کلیه دانشجویان پسر و نیز دانشجویان دختری که ساکن خوابگاه نیستند، ساختمان مرکزی دانشگاه واقع در بلوار شهید بهشتی می باشد.

غذای دانشجویان دختر ساکن خوابگاه کوثر نیز همچون گذشته به آن خوابگاه ارسال خواهد شد.ضمناَ، همچون سالهای گذشته در هر روز وعده افطار همانروز به همراه وعده سحری روز بعد به دانشجویان تحویل خواهد شد.

ضمناَ، به اطلاع می‌رساند که دانشجویان دختری که در خوابگاه ساکن هستند، جهت رزرو وعده «سحری روز بعد» ، میبایست در «سلف خواهران» اقدام به رزرو نمایند.بدیهی است که وعده سحری نیز به همراه وعده افطاری در محل خوابگاه تحویل آنان خواهد شد. سایر دانشجویان دختر نیز که اقدام به رزرو وعده «سحری روز بعد» در «سلف خواهران» نموده و می‌خواهند که غذای خود را در ساختمان مرکزی دریافت نمایند می‌بایست تا قبل از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه هر هفته به آقای مداحی مراجعه نمایند تا هماهنگیهای لازم جهت تحویل غذای آنان در ساختمان مرکزی انجام شود، در غیر اینصورت غذای آنان نیز به خوابگاه ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است که زمان توزیع غذا در ساختمان مرکزی، برای دانشجویان پسر از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۱۹:۱۵ و برای دانشجویان دختر ساعت ۱۹:۱۵ الی ۱۹:۳۰ اعلام می‌گردد.

بدیهی است، دانشگاه از تحویل غذا در غیر از زمانهای اعلام شده فوق به دانشجویان گرامی معذور است.