نحوه رزرو غذای دانشجویان (جهت استفاده دانشجویان جدیدالورود)

شهریور ۳۱, ۱۳۹۸
93 بازدید

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی جدیدالورود می رساند: جهت رزرو غذای خود می‌بایست به سامانه تغذیه دانشگاه به آدرسی که در ذیل همین خبر درج شده مراجعه نمائید. لازم به ذکر است که همانند گذشته، مهلت رزرو غذای هفته آینده برای دانشجویان، به صورت معمول تا ساعت ۱۴:۰۰ روز چهارشنبه هر هفته می باشد.(پیش از رزرو غذا، […]

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی جدیدالورود می رساند:

جهت رزرو غذای خود می‌بایست به سامانه تغذیه دانشگاه به آدرسی که در ذیل همین خبر درج شده مراجعه نمائید.

لازم به ذکر است که همانند گذشته، مهلت رزرو غذای هفته آینده برای دانشجویان، به صورت معمول تا ساعت ۱۴:۰۰ روز چهارشنبه هر هفته می باشد.(پیش از رزرو غذا، ابتدا فایل راهنما را مطالعه نمائید)

دانشجویان گرامی جهت ورود به سامانه غذا و انجام عملیات رزرو، می بایست شماره دانشجوئی خود را در محل «نام کاربری» و کد ملی خود را در محل «رمز عبور» وارد نمایند.(با لحاظ نمودن صفرها)

پس از ورود به صفحه اصلی، گزینه «رزرو غذا» را انتخاب کرده، سپس برمبنای جنسیت خود، «سلف» مورد نظر را تعیین نموده و «غذای هفته آینده» را رزرو نمائید.

ضمناَ، جهت دریافت غذای خود بدون همراه داشتن کارت دانشجوئی لازم است که نسبت به اختصاص «رمز دوم» در پنل کاربری خود در سامانه تغذیه اقدام نموده باشید.(یک عدد ۴ رقمی را بعنوان رمز دوم تعیین نمائید)

آدرس سامانه تغذیه دانشگاه :      http://78.38.156.200

راهنمای سامانه تغذیه

بدیهی است دانشگاه از ارائه غذا به دانشجویانی که در زمان مقرر نسبت به رزرو آن اقدام ننموده باشند معذور است.

  • ذکر این نکته ضروری است که دانشجویان گرامی ورودی سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ فعلاً قادر به رزرو غذا در سامانه نمی باشند. زمان شروع رزرو غذا برای این دسته از دانشجویان طی اطلاعیه های بعدی به آگاهی خواهد رسید.
  • این گروه از دانشجویان می توانند بعد از ساعت ۱۳:۳۰ هر روز به سلف سرویس دانشگاه مراجعه و “در صورت موجود بودن غذا” با پرداخت از طریق کارت بانکی نسبت به دریافت غذا با نرخ مصوب دانشجویی اقدام نمایند.