دانشگاهیان ۱۴بهمن با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق می‌کنند

دانشگاهیان ۱۴بهمن با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق می‌کنند
بهمن ۴, ۱۳۹۴
24 بازدید

مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم گفت: به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی دانشگاهیان روز ۱۴ بهمن ماه با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می کنند. دکتر فضل الله ایرجی گفت: جلسات کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با محوریت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با حضور نمایندگان دستگاه ها و […]

مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم گفت: به مناسبت ایام پیروزی انقلاب اسلامی دانشگاهیان روز ۱۴ بهمن ماه با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید میثاق می کنند.

دکتر فضل الله ایرجی گفت: جلسات کمیته دانشجویی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با محوریت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با حضور نمایندگان دستگاه ها و دانشگاه ها تشکیل شد و در این جلسات برنامه ریزی های لازم برای گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت.

وی افزود: تبیین نقش دانشجویان و دانشگاهیان در پیروزی انقلاب، معرفی دستاوردهای آموزش عالی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی، علمی پژوهشی و ورزشی، تشکیل کرسی های آزاد اندیشی، برپایی نشست های تخصصی با حضور شخصیت های انقلابی و تهیه و توزیع بسته های فرهنگی مرتبط با انقلاب اسلامی و دهه فجر و پیش بینی تمهیدات لازم برای حضور حداکثری دانشجویان، اساتید و کارکنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن از برنامه هایی است که در سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی توسط  دانشگاه ها اجرا می شود.

مدیر کل امور فرهنگی وزارت علوم تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در کمیته دانشجویی ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی روز ۱۴ بهمن ماه که به عنوان انقلاب اسلامی، نهضت علمی، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی نامگذاری شده، روز تجدید میثاق دانشگاهیان با آرمان های امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری خواهد بود و بعد از ظهر همان روز نیز دانشگاهیان در حسینیه جماران و بیت امام خمینی(ره) حضور می یابند.

ایرجی گفت: پیاده راه دانشگاه و انقلاب اسلامی، حد فاصل خیابان قدس و ۱۶ آذر به صورت نمایشگاه و غرفه هایی در محوطه سر درب دانشگاه تهران با مشارکت وزارت علوم، وزارت بهداشت، جهاد دانشگاهی، دانشگاه تهران، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی در راستای ارائه دستاوردهای آموزش عالی کشور پس از انقلاب اسلامی بر پا می شود.

وی اظهار داشت: دانشگاه های علمی کاربردی، امیر کبیر، شریف و سایر ساختمان های دانشگاهی در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز ضمن برپایی نمایشگاه و غرفه های فرهنگی به راهپیمانان خدمات رسانی می کنند.