جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست استاندار سمنان

جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست استاندار سمنان
شهریور ۴, ۱۳۹۴
27 بازدید

در ادامه بازدید آقای مهندس وکیلی استاندار محترم استان سمنان از شهرستان گرمسار به مناسبت هفته دولت، جلسه شورای اداری این شهرستان به ریاست ایشان در محل فرمانداری گرمسار برگزار شد. در این جلسه که با حضور آقای دکتر کاتب نماینده محترم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، آقای دکتر طاهری فرماندار محترم […]

در ادامه بازدید آقای مهندس وکیلی استاندار محترم استان سمنان از شهرستان گرمسار به مناسبت هفته دولت، جلسه شورای اداری این شهرستان به ریاست ایشان در محل فرمانداری گرمسار برگزار شد.

در این جلسه که با حضور آقای دکتر کاتب نماینده محترم شهرستانهای گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، آقای دکتر طاهری فرماندار محترم شهرستان و رؤسای ادارات و دستگاههای اجرائی شهرستان برگزار شد، ابتداء آقای دکتر طاهری خلاصه ای از وضعیت پروژه های عمرانی و فعالیتهای در دست اجرای ادارات و ارگانهای فعال در سطح شهرستان بیان کردند.

سپس آقای دکتر کاتب گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته توسط ایشان در زمینه تأمین اعتبار پروژه ها در سطح کلان و رفع برخی موانع بیان نموده، در ادامه در رابطه با مشکلات و موانع اجرای برخی پروژه ها مطالبات و درخواستهایی از استاندار محترم درخواست نمودند.

در خاتمه، آقای مهندس وکیلی استاندار محترم ضمن دادن قول مساعد جهت تسریع در رفع موانع، از مدیران شهرستان خواستار اعمال جدیت بیشتر جهت رفع موانع سرمایه گذاری و تسهیل آن برای بخش خصوصی و ایجاد اشتغال پایدار در سطح شهرستان شدند.

IMG_3208       IMG_3210 IMG_3216       IMG_3217