برگزاری مراسم بزرگداشت مقام استاد در دانشگاه گرمسار

اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۷
33 بازدید

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و سالگرد شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، مراسمی به همین منظور در دانشگاه گرمسار برگزار شد. در این مراسم که با حضور دکتر لحمیان ریاست دانشگاه گرمسار، قائم مقام و معاونان دانشگاه و نیز تنی چند از کارکنان و اساتید دانشگاه گرمسار در آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد، از […]

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و سالگرد شهادت استاد شهید مرتضی مطهری، مراسمی به همین منظور در دانشگاه گرمسار برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دکتر لحمیان ریاست دانشگاه گرمسار، قائم مقام و معاونان دانشگاه و نیز تنی چند از کارکنان و اساتید دانشگاه گرمسار در آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد، از مقام شامخ معلم و استاد تجلیل به عمل آمد.

در آغاز این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، آقای دکتر لحمیان ریاست محترم دانشگاه، ضمن خوشامد گویی به همکاران و گرامیداشت روز معلم به ایرادسخنانی در خصوص ساختار دانشگاه پرداخنتد و خلاصه ای از تاریخچه شکل گیری روز معلم را بیان نمودند.

در بخش دیگری از این مراسم، آقای دکتر مشتاق معاون محترم آموزشی ضمن تبریک این روز به اساتید محترم، از تلاشهای ارزنده مسئولین و اساتید هیات علمی که منجر به تحولات مثبت در دانشگاه گردیده تقدیر و تشکر بعمل اوردند و در خصوص برگزاری دوره های آموزشی، تجهیز آزمایشگاهها و… مطالبی را ارائه نمودند.

سپس آقای دکتر شیری پور سرپرست معاونت محترم اداری مالی ضمن تبریک هفته معلم و روز استاد، به نمایندگی از طرف مدیران گروه و اساتید به ایراد سخنانی در خصوص تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی، بازدیدهای علمی، بحث رفاهی اعضای هیات علمی و … پرداختند.

در خاتمه برنامه نیز از اساتید دانشگاه با اهدا لوح تقدیر تشکر  و قدردانی به عمل آمد.

IMG_0046   IMG_0030

IMG_0068