برگزاری مجمع عمومی کانون دانشجویی هلال احمر

دی ۲۲, ۱۳۹۷
27 بازدید

مجمع عمومی کانون دانشجویی هلال احمر در تاریخ ۹۷/۱۰/۴ برگزار شد این مجمع با هدف عضوگیری و برگزاری انتخابات شورا اجرایی کانون و با همکاری مسئول  سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان گرمسار و تعدادی از داوطلبین برگزار گردید. در این جلسه، خانم پازوکی مسئول سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان با برشمردن اهداف این سازمان […]

مجمع عمومی کانون دانشجویی هلال احمر در تاریخ ۹۷/۱۰/۴ برگزار شد

این مجمع با هدف عضوگیری و برگزاری انتخابات شورا اجرایی کانون و با همکاری مسئول  سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان گرمسار و تعدادی از داوطلبین برگزار گردید.

در این جلسه، خانم پازوکی مسئول سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان با برشمردن اهداف این سازمان احمر گفت: تلاش برای تسکین آلام بشری ، تامین احترام انسان ها و کوشش در جهت برقراری دوستی و روابط انسانی و بی طرفی و بی غرضی از اهداف سازمان است و تمام کسانی که بعنوان داوطلب با سازمان همکاری می کنند حقوق و مزایایی دریافت نکرده و صرفا براساس انسان دوستی خودشان و برای خشنودی خداوند است و کاری که درجهت رضای خداوند انجام می شود صد البته که اجری بزرگتر و با ارزش تر دارد.

ایشان در ادامه با تاکید به اهمیت دانشگاه دولتی در شهرستان گرمسار افزود: دانشگاه گرمسار برای ما بسیار با اهمیت است چون مطمئن هستیم جوانانی باهوش ، خلاق با پشتکار زیاد وارد دانشگاه می شوند و می توانیم از این جوانان مستعد استفاده کنیم.

در ادامه افراد واجد شرایط برای نامزدی عضویت شورای اجرایی کانون که قبلا ثبت نام کرده بودند معرفی شده و برنامه ها و اهداف آتی خود را شرح دادند.

سپس انتخابات با نظارت معاونت محترم فرهنگی – دانشجویی و یکی از کارشناسان این حوزه انجام شد.

از بین کاندیدها آقای علی محمدی، محمد خالقی ، علی رضا عاشوری و خانم ها: فاطمه احمدی پور و آرزو فخاری بعنوان اعضاء اصلی شورا انتخاب شدند و همچنین آقای سعید طالب دعایی و محمدرضا شاه حسینی بعنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

اعضاء شورا طی نشستی جداگانه در دفتر معاونت فرهنگی، چیدمان اعضاء را بر اساس چارت ساختار تشکیلاتی کانون به شرح ذیل انتخاب کردند.:

آقای محمد خالقی: دبیر

خانم آرزو فخاری: جانشین دبیر

آقای محمدی و خانم احمدی پور(بصورت مشترک): مسئول امداد و آموزش

آقای عاشوری: مسئول جذب و سازماندهی

آقای محمدی: مسئول فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه

۲۰۱۸۱۲۲۵_۱۰۴۵۵۴   ۲۰۱۸۱۲۲۵_۰۹۵۱۰۰

۲۰۱۸۱۲۲۵_۰۹۳۳۳۷