برگزاری جلسه مدیر گروه مهندسی نفت با مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت

دی ۸, ۱۳۹۷
26 بازدید

به دنبال پیگیری در حل مشکلات آموزشی و پژوهشی گروه مهندسی نفت، جناب آقای دکتر علی زاده مدیر گروه مهندسی نفت به همراه دو تن از دانشجویان انجمن علمی نفت، روز سه شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۳ در محل مدیریت پژوهش و فناوری شرکت نفت با جناب آقای مهندس طالقانی مدیر این مرکز جلسه ای برگزار کردند. در […]

به دنبال پیگیری در حل مشکلات آموزشی و پژوهشی گروه مهندسی نفت، جناب آقای دکتر علی زاده مدیر گروه مهندسی نفت به همراه دو تن از دانشجویان انجمن علمی نفت، روز سه شنبه مورخ ۹۷/۱۰/۳ در محل مدیریت پژوهش و فناوری شرکت نفت با جناب آقای مهندس طالقانی مدیر این مرکز جلسه ای برگزار کردند. در این نشست صمیمانه، دکتر علی زاده خواسته هایی را در زمینه بهبود وضعیت آموزشی و پژوهشی گروه مهندسی نفت ارائه دادند که مورد موافقت جناب آقای مهندس طالقانی قرار گرفت و در ترم های آتی به مرحله اجرا خواهد رسید. در زیر به اهم موارد مصوب اشاره می گردد:
۱. افزایش دوبرابری ظرفیت کارآموزی دانشجویان گروه مهندسی نفت.
۲. افزایش تعداد دفعات بازدید علمی دانشجویان از پژوهشگاه صنعت نفت و بازدید از سایر مراکز زیر نظر شرکت نفت.
۳. ارسال هر گونه مواد و ابزاری که کاربری آموزشی داشته باشد از جمله: نفت خام، گل حفاری، مته، پلاگ و سایر موادی که در زمینه آموزشی مفید واقع شود.
۴. ارسال دستگاهها و قطعات دستگاهی که مستعمل بوده، جهت ایجاد نمایشگاه دائمی نفت در محل دانشگاه.
در ضمن در مورد تفاهم نامه همکاری و واگذاری بخشی از پروژه های شرکت نفت به دانشگاه گرمسار هم بحث شد که با توجه به عدم پتانسیل آزمایشگاهی کافی در دانشگاه مورد موافقت قرار نگرفت و موکول به تجهیز آزمایشگاه در سال های آتی شد.