برگزاری جلسه شورای اداری استان با حضور ریاست محترم سازمان محیط زیست

برگزاری جلسه شورای اداری استان با حضور ریاست محترم سازمان محیط زیست
شهریور ۷, ۱۳۹۴
33 بازدید

در چهارمین روز از هفته دولت، جلسه شورای اداری استان سمنان با حضور خانم دکتر ابتکار معاونت محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در سالن شهید مطهری آموزش و پرورش استان برگزار شد. در این جلسه که صبح روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه با حضور استاندار سمنان، مسئولان عالی رتبه سازمانها و دستگاههای اجرائی استان در […]

در چهارمین روز از هفته دولت، جلسه شورای اداری استان سمنان با حضور خانم دکتر ابتکار معاونت محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در سالن شهید مطهری آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در این جلسه که صبح روز پنجشنبه پنجم شهریور ماه با حضور استاندار سمنان، مسئولان عالی رتبه سازمانها و دستگاههای اجرائی استان در سالن شهید مطهری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، آقای داود احمدی معاونت محترم دانشگاه و خانم دکتر آزرکمند مسئول پژوهش به نمایندگی از دانشگاه گرمسار حضور داشتند.

این نشست با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سپس پخش سرود ملی آغاز شد، محور عمده سخنان خانم دکتر ابتکار وضعیت بحرانی منابع آب در کشور بود. ایشان به بیان وضعیت کشور در زمینه محیط زیست پرداخته و عمده ترین مشکل کشور را در حال حاضر تراز آبی کشور دانسته و اعلام داشتند با وجود تمامی فعالیتهای زیربنایی انجام شده، مشکلات کماکان پابرجاست و از همه دستگاهها خواستند به فعالیتها در راستای بهره برداری بهینه از منابع آبی موجود

دکتر ابتکار همچنین گزارش مختصری از اجلاس پاریس در زمینه کاهش گازهای گلخانه ای، وضعیت سفره‌های زیرزمینی آب، وضعیت بحرانی در ۳۰۰ دشت کشور و بازتر شدن فضای سیاسی و ایجاد نشاط اجتماعی در کشور  ارائه نمودند.