برگزاری جشن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه گرمسار

مهر ۱۶, ۱۳۹۷
45 بازدید

به گزارش روابط عمومی، مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه گرمسار، معاونین، مسئولین دانشگاه و دانشجویان جدیدالورود برگزار گردید. در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، آقای دکتر لحمیان ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان و تسلیت ایام سوگواری […]

به گزارش روابط عمومی، مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه با حضور ریاست دانشگاه گرمسار، معاونین، مسئولین دانشگاه و دانشجویان جدیدالورود برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، آقای دکتر لحمیان ریاست محترم دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم به دانشجویان و تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، ورود دانشجویان به عرصه علم و دانش را تبریک گفته و برای آنها آرزوی زندگی سعادتمند و موفقیت در مسیر علمی پیش رو را نمودند.

در ادامه مراسم، آقای مهندس عامری معاونت محترم دانشجویی و فرهنگی، ضمن تبریک قبولی دانشجویان در این دانشگاه، به معرفی زیرمجموعه ها  و شرح وظایف حوزه دانشجویی و فرهنگی پرداخته و نحوه کار با قسمتهای مختلف سامانه را برای دانشجویان تشریح نمودند.

در ادامه آقای دکتر مشتاق معاونت محترم آموزشی و پژوهشی دانشگاه، نکاتی را در مورد قوانین آموزشی مطرح نمودند.

همچنین برگزاری مسابقه و پخش کلیپ و نماهنک از بخش های جانبی این مراسم بود.

 

آلبوم تصاویر

IMG_0003   IMG_0004

IMG_0083   IMG_0028

IMG_0046   IMG_0107

IMG_0067   IMG_0054

IMG_0024   IMG_0037