بررسی دغدغه‌های مقام معظم رهبری با حضور وزیر علوم و رئیس دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس

بررسی دغدغه‌های مقام معظم رهبری با حضور وزیر علوم و رئیس دانشگاه آزاد در کمیسیون آموزش مجلس
آذر ۱, ۱۳۹۴
28 بازدید

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دغدغه های رهبری در دیدار اخیر با اساتید دانشگاهی با حضور وزیر علوم و رئیس دانشگاه آزاد بررسی می شود. عبدالوحید فیاضی در گفتگو با اعلام کرد: با توجه به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با روسا و اساتید دانشگاه‌ها، در هفته جاری از دکتر محمد فرهادی وزیرعلوم تحقیقات […]

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دغدغه های رهبری در دیدار اخیر با اساتید دانشگاهی با حضور وزیر علوم و رئیس دانشگاه آزاد بررسی می شود.

عبدالوحید فیاضی در گفتگو با اعلام کرد: با توجه به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با روسا و اساتید دانشگاه‌ها، در هفته جاری از دکتر محمد فرهادی وزیرعلوم تحقیقات و فناوری و دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور در کمیسیون آموزش دعوت شده برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان و بحث پیرامون دغدغه های مقام معظم رهبری حاضر شوند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با اساتید دانشگاهی موضوعاتی در خصوص مسایل فرهنگی دانشگاه‌ها، اردوهای مختلط، وضعیت علمی مطرح کردند که وزیرعلوم تحقیقات و فناوری و رئیس دانشگاه آزد باید به سوالات نمایندگان در این خصوص پاسخ دهند.

به گزارش مهر، اخیرا روسا و اساتید دانشگاه ها با مقام معظم رهبری دیدار کردند. در این دیدار مقام معظم رهبری نکاتی را در خصوص اردوهای مختلط، وضعیت علمی کشور، مسایل فرهنگی دانشگاه‌ها مطرح کردند.