اعزام دانشگاهیان به عتبات از ۳۱ تیر ماه

تیر ۱۳, ۱۳۹۵
27 بازدید

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اعلام کرد: مهلت نهایی کردن ثبت‌نام عتبات ویژه زائرین اصلی و ذخیره به پایان رسید و اعزام ها از ۳۱ تیرماه آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه گرمسار، حجت الاسلام محمد رضا فقیهی گفت: آخرین مهلت نهایی کردن ثبت‌نام عتبات ویژه زائرین اصلی و ذخیره، روز چهارشنبه ۹ […]

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اعلام کرد: مهلت نهایی کردن ثبت‌نام عتبات ویژه زائرین اصلی و ذخیره به پایان رسید و اعزام ها از ۳۱ تیرماه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه گرمسار، حجت الاسلام محمد رضا فقیهی گفت: آخرین مهلت نهایی کردن ثبت‌نام عتبات ویژه زائرین اصلی و ذخیره، روز چهارشنبه ۹ تیرماه به پایان رسید و این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.

وی ادامه داد: زائران اصلی و ذخیره تا پایان روز چهارشنبه ۹ تیر ماه فرصت داشتند با مراجعه به لینک نهایی کردن ثبت‌نام در صفحه اصلی سایت لبیک به آدرسhttp://labbayk.irنسبت به نهایی کردن ثبت‌نام خود اقدام کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: عدم مراجعه زائران در موعد مقرر به سایت، به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و از میان ظرفیت‌های باقی مانده مجددا قرعه کشی شد.

وی ادامه داد: در این دوره بیش از ۱۳ هزار نفر از دانشگاهیان کشور از ۳۱ تیرماه  لغایت ۸ آبان ماه سال جاری به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.