اطلاعیه مهم در مورد تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجوئی

بهمن ۳۰, ۱۳۹۶
43 بازدید

به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی وام دانشجویی می رساند که مهلت ثبت نام وام دانشجوئی تا تاریخ ۹۶/۱۲/۷ تمدید شد. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت صندوق رفاه به آدرس bp.swf.ir نسبت  به ثبت درخواست وام اقدام نمایند.        الف) ثبت نام در پورتال دانشجویی ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه و تشکیل پرونده. “دانشجویانی که برای […]

به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی وام دانشجویی می رساند که مهلت ثبت نام وام دانشجوئی تا تاریخ ۹۶/۱۲/۷ تمدید شد.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت صندوق رفاه به آدرس bp.swf.ir نسبت  به ثبت درخواست وام اقدام نمایند.

       الف) ثبت نام در پورتال دانشجویی

ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه و تشکیل پرونده. “دانشجویانی که برای اولین بار اقدام به دریافت وام می کنند، پس از مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه، در بخش تشکیل پرونده با وارد کردن شماره ملی نسبت به ثبت اطلاعات درخواستی، اقدام نموده و تشکیل پرونده دهند.”

  ب)  مدارک لازم

  • ارائه اصل سند تعهد نامه محضری.
  • افتتاح شماره حساب بانک تجارت به نام خود دانشجو (ارائه شماره حساب برای دانشجویان روزانه الزامی است و دانشجویان شبانه ضرورت ندارد).
  • تحویل سند تعهد و اعلام و شماره حساب به امور دانشجویی و فرهنگی “سرکار خانم بهــار” جهت ثبت در سیستم.
  • ثبت درخواست نهایی وام از طریق پورتال دانشجویی صندوق رفاه.

خواهشمند است پس از تشکیل پرونده با ارائه اصل سند تعهد محضری و شماره حساب بانک تجارت به امور دانشجویی و فرهنگی مراجعه نمایید.

* دانشجویانی که پیش از این وام گرفته اند نیز می توانند با مراجعه به صندوق رفاه نسبت به ثبت درخواست وام، اقدام نمایند.

 نکات مهم

* “دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی دریافت وام می باشند، خواهشمند است نسبت به ثبت دقیق و صحیح اطلاعات شخصی و دانشجویی در پورتال دانشجویی صندوق رفاه، دقت کافی داشته باشند؛ زیرا امکان ویرایش آن را نخواهند داشت.”

* پس از دریافت فرم تعهد محضری از طریق  سایت دانشگاه،امور دانشجویی، بخش وام ها” و یا انتشارات دانشگاه، می توانید به همراه ضامن خود به یکی از دفاتر محضری مراجعه و نسبت به دریافت اصل تعهد نامه محضری اقدام نمایید. بدیهی است پس از ارائه این مدارک به امور دانشجویی و فرهنگی می توانید نسبت به ثبت نهایی درخواست وام خود اقدام کنید.

* لازم به ذکر است دانشجویانی که در محدوده زمانی اعلام شده، به سامانه صندوق رفاه مراجعه نکرده و نسبت به ثبت درخواست وام و تحویل مدارک اقدام نکنند، امکان دریافت وام را نخواهند داشت. *