اطلاعیه شماره ۱۱ – جزئیات و آموزش سامانه امتحانات ویژه اساتید

تیر ۴, ۱۳۹۹
83 بازدید

به اطلاع تمامی اساتید گرامی می رساند با توجه به راه اندازی و بهره برداری از سامانه جدید آموزش و امتحانات مجازی دانشگاه (امید) ویژه اساتید به آدرس  https://lms.fmgarmsar.ac.ir/login  الزامی است پس از دریافت و مشاهده فیلم آموزشی سامانه جدید امتحانات که در کانال شبکه های اجتماعی ویژه اساتید و همچنین در لینک https://it.semnan.ac.ir/vchelp  بارگذاری شده است. نسبت به ورود […]

به اطلاع تمامی اساتید گرامی می رساند با توجه به راه اندازی و بهره برداری از سامانه جدید آموزش و امتحانات مجازی دانشگاه (امید) ویژه اساتید به آدرس  https://lms.fmgarmsar.ac.ir/login  الزامی است پس از دریافت و مشاهده فیلم آموزشی سامانه جدید امتحانات که در کانال شبکه های اجتماعی ویژه اساتید و همچنین در لینک https://it.semnan.ac.ir/vchelp  بارگذاری شده است. نسبت به ورود به سامانه، ساخت امتحانات بصورت آزمایشی و اطلاع رسانی به دانشجویان دروس خود جهت شرکت در امتحان اقدام نمایند. توصیه موکد می شود اساتید محترم چند امتحان آزمایشی را قبل از امتحانات رسمی برگزار کرده تا هم خود و هم دانشجویان با محیط برگزاری، شرایط و قوانین آن آشنا شوند. الزامی است اساتید محترم هر سوال تشریحی را در یک برگه مستقل طراحی و بارگذاری نمایند و از نوشتن تمام سوالات در یک صفحه و بارگذاری آن در سامانه جدا خودداری کنند.

بدلیل ارسال پیامک رمز یکبار مصرف ورود به سامانه امتحانات مجازی، اساتیدی که شماره همراه ثبت شده آنها در سامانه گلستان به هر دلیلی اشتباه است یا اکنون در اختیارشان نیست  نسبت به ویرایش شماره همراه خود در سامانه گلستان در اسرع وقت اقدام نمایند.