اساتید نمونه کشوری ۱۶ شهریور معرفی و تقدیر می شوند

اساتید نمونه کشوری ۱۶ شهریور معرفی و تقدیر می شوند
شهریور ۹, ۱۳۹۴
23 بازدید

معاون وزیرعلوم اعلام کرد: مراسم تجلیل از اساتید نمونه کشوری روز ۱۶ شهریورماه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود. دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی گفت: ۱۲ نفر از اساتید دانشگاه‌های سراسری به عنوان اساتید نمونه کشوری روز دوشنبه ۱۶شهریور ماه با حضور دکتر محمد فرهادی وزیرعلوم تحقیقات […]

معاون وزیرعلوم اعلام کرد: مراسم تجلیل از اساتید نمونه کشوری روز ۱۶ شهریورماه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.

دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی گفت: ۱۲ نفر از اساتید دانشگاه‌های سراسری به عنوان اساتید نمونه کشوری روز دوشنبه ۱۶شهریور ماه با حضور دکتر محمد فرهادی وزیرعلوم تحقیقات و فناوری در دانشگاه علامه طباطبایی تقدیر می شوند.

وی با اشاره به ترکیب این اساتید افزود: اساتید نمونه کشوری از دانشگاه‌های سراسری، دانشگاه‌های وابسته به نیروهای مسلح و از میان اساتید خانم و روحانیون انتخاب شده‌اند.

ریاست مرکز هیات امنا وهیات ممیزه وزارت علوم تحقیقات وفناوری با اشاره به شاخص های انتخاب اساتید نمونه کشوری یادآورشد: این اساتید با توجه به آیین نامه ارتقاء، مقالات و تالیفاتی که ارایه داده بودند و همچنین ثبت اختراع و فعالیت های علمی و پژوهشی که داشتند به عنوان نمونه انتخاب شدند.